Із російського полону повернулися п’ятеро захисників Азовсталі з Черкащини | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

У суботу, 6 травня, відбувся черговий обмін військовополоненими. Додому повернулися 42 захисники та троє захисниць «Азовсталі». Серед них — п’ятеро черкащан.

Як повідомляє видання Умань.City, серед тих, хто в суботу повернувся з російського полону — двоє уманчан. Це Сергій Кравець і Антон Штукін.

Сергій у 1986-87 роках служив в Афганістані, нагороджений медаллю «За відвагу».

Сергій Кравець — по центру

Він був активним учасником Євромайдану, був поранений. Після 2-місячного лікування в Литві міг залишитися вдома, але пішов захищати Батьківщину в АТО.

Досвідчений військовий, розвідник, добре тренований спортсмен з власною школою виживання, він швидко знайшов своє місце серед однодумців у полку «Азов». У 2017 році Сергій ще раз був серйозно поранений та знову, відновившись, повернувся в полк.

19-річний Антон Штукін готувати себе до захисту України почав з дитинства. Юнак серйозно займався спортом, має КМС по ММА (кандидат у майстри спорту зі змішаних бойових мистецтв). Щойно йому виповнилося 18, вступив до лав «Азову».

Як зазначив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець, серед звільнених з полону — старший лейтенант Артем Середняк. Водночас місцевий депутат із міста Ватутіне Олег Ступник повідомив, що додому повернулися і двоє ватутінських Героїв — Вадим Китар та Іван Починок.

Previous post Уманські поліцейські повернули додому зниклого підлітка | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post Правоохоронці затримали черкащанина, який побив та пограбував односельців

Добавить комментарий