Жадібність Голуба погубить: кандидата в чергове звинуватили у невиплаті “зарплат” і підготовці до підкупу виборців

Чоловік, який назвав себе членом команди Голуба, «злив» інформацію про підкуп виборців 197 округу. За голос нібито обіцяють по 400 грн, але судячи з того, як кандидат розраховується зі своїми агітаторами, навряд чи люди отримують обіцяне, пише Сергей Самсон на сайті “Антикор”.

Видання передає слова Рената Нурєєва, який начебто працював у виборчому штабі Владислава Голуба та звинуватив кандидата у невиплаті грошей за пошкодження бордів. Чоловік опублікував нове відео-викриття.

У ньому він заявив про підкуп виборців, який нібито готується у Каневі, Мошнах, Будищі і Вознесенську. Нурєєв назвав прізвища технологів, які будуть цим займатися, та пригрозив опублікувати усі наявні в нього фото та відео матеріали, якщо Голуб не припинить погрози в його бік.

«Я знаю, що готується підкуп виборців по селах. Готуються зриви результатів голосування. Спеціально для цього Голуб привіз зі Львова трьох людей – це Гаврилів, Кебус і Лобів (члени ОВК від “Голосу” та “Батьківщини” – ред.). Вони мають «дописати» голоси «за» Голуба у Каневі, Мошнах, Будищах і Вознесенську. В мене є багато відео та фото матеріалів. В мене є списки людей, яким Голуб платить по 400 грн за голос. Коротше, Владік, просто залиш мене у спокої, якщо не хочеш, щоб всі ці матеріали я опублікував в інтернеті!», – цитує Рената Нурєєва “Антикор”.

За словами Нурєєва, після публікації першого відео Голуб нібито спочатку вимагав його видалити, потім обіцяв виплатити гроші, але в результаті повернувся до погроз. Щоб захиститися, Нурєєв записав нове звернення.

Окрім того, у відео він попередив агітаторів Голуба, щоб вони вимагали гроші за свою роботу наперед, бо після виборів вони їх начебто не отримають.

«Я прошу вас про максимальний репост. Я хочу, щоб максимальна кількість людей узнали про методи роботи Голуба. Бо вони зараз набирають членів ДВК, агітаторів, розносників газет. Люди, вимагайте гроші у нього наперед! У нього немає грошей! Він не збирається вам платити після виборів!», – передають журналісти слова «екс-працівника виборчого штабу Голуба».

Видання також нагадало, що у вересні хтось заклеїв борди Владислава Голуба наліпками «Владік не п**ди». Кандидат звинуватив опонентів у «брудній виборчій кампанії». Згодом в мережі з’явилося відео, яке свідчить, що Голуб  нібито сам замовив псування власних бігбордів.

Previous post В Умані побили хасида на очах у його родини. Постраждав і ще один чоловік — Новини Черкащіни
Next post У Черкасах відбувається рейдерське захоплення “Білого Лотосу”?

Добавить комментарий