Жителям Черкас, яких обслуговують соцпрацівники, доступна нова послуга — Новини Черкасс

Про це повідомили на сторінці департаменту соціальної політики міської ради.

Соціальні робітники, які обслуговують підопічних вдома, за потреби, забирають на прання брудну білизну, одяг підопічних. В обладнаному приміщенні відділення Територіальний центр надання соціальних послуг віднедавна встановили пральну і сушильну машини.

– Упродовж робочого дня завантажуємо машини, а після закінчення прання і сушіння, відносимо чисті і сухі речі підопічним. Вони нам вдячні, бо наче дрібниця, але їм приємно, коли чиста білизна, одяг. Це їхній комфорт і гарний настрій, зрештою. Ми стараємось, щоб люди у цей важкий час знали і відчували, що комусь потрібні, що про них піклуються, – розповідає завідувачка відділення адресної та натуральної допомоги Людмила Гончар.

Як розповів директор Територіального центру надання соціальних послуг Андрій Сегеда, ідею формує попит.

– Якщо у нашого підопічного зламалася пральна машина, йому не завжди по кишені відремонтувати її, вже не кажу, щоб придбати нову. Ми вивчали це питання. З’ясували, що наші працівниці вже впродовж двох років, якщо є така потреба, забирають речі, постільну білизну собі додому і там перуть. Тому вирішили облаштувати міні-пральню у відділенні терцентру, – зазначив Андрій Сегеда.

Пральну машину і сушарку подарували благодійники. Пральню облаштували поки в одному відділенні. Нині шукають можливостей зробити це і в іншому. Поки послугу надають тільки тим людям, яких соціальні робітники обслуговують вдома. На обліку таких – близько 1200 людей.

Умови обслуговування і повний перелік послуг за телефоном: (0472) 64 04 18, (0472) 37 24 23.

Нагадаємо, один із закинутих у Черкасах дитсадків відремонтували. Там житимуть переселенці.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Previous post Як почати грати на FAVBET: Гайд для початківців
Next post На Черкащині провели операцію затримання чоловіка, який поранив із рушниці поліцейського (ВІДЕО) — Новини Черкасс

Добавить комментарий