Канівчанина засуджено за кримінальний проступок проти основ національної безпеки

Прокурорами Черкаської обласної прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно жителя м. Канів за фактом вчинення кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 111-1 КК України (колабораційна діяльність). Інформують у пресслужбі обласної прокуратури.

Прокурором у суді доведено, що вказана особа, будучи громадянином України, упродовж липня 2022 року поширювала в одній із соціальних мереж публікації, в яких міститься публічне заперечення здійснення збройної агресії російської федерації проти України, встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України.

Під час судового розгляду чоловік повністю визнав свою провину.

Виром суду обвинуваченого за вчинення кримінального проступку позбавлено права протягом 10 років обіймати посади в органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснювали співробітники УСБУ в Черкаській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Previous post Суд пробачив жінку із Золотоноші, яка чекала на “котел” для українських військових
Next post Без “Нової якості”. Що зміниться для містян у питанні вивезення великогабариту?

Добавить комментарий