Канівська громада отримала два автомобілі від міста-побратима з Німеччини

 

Канівська громада на Черкащині отримала чергову міжнародну допомогу. 
Про це повідомляє пресслужба Канівської міської ради.

Місто-побратим Фірзен з Німеччини передало два автомобілі для потреб громади.

Транспорт надійшов у межах співпраці з новою адміністрацією німецького міста. Автомобілі передали як гуманітарну допомогу для посилення роботи комунальних служб та підтримки громади в умовах воєнного часу.

У громаді зазначають, що така підтримка сприятиме оперативнішому виконанню важливих завдань та покращенню роботи міських служб.

Джерело

Previous post У Золотоноші планують створити добровольче формування територіальної громади
Next post На Черкащині ліквідовують руйнування після російської атаки: четверо людей у лікарнях

Добавить комментарий