Карась розповів, за яких умов черкащани можуть залишитися без тепла | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

У Черкасах готуються до опалювального сезону 2022/2023 в умовах воєнного стану. Проте громадянам варто враховувати ризики, які можуть виникнути під час війни цієї зими.

Про це у коментарі «Про все» розповів директор КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась.

«Черкаситеплокомуненерго» постачає тепло у 452 багатоповерхові будинки в Черкасах та обслуговує практично всі мережі. Зараз підприємство готується до опалювального сезону: проводиться модернізація котельного обладнання та мереж теплопостачання, виконують роботи, які передбачені планом підприємства по ремонтній програмі.

— Відмінностями від попередніх років є те, що нам необхідно мати певний резерв обладнання у зв’язку з воєнним часом. По-друге, є складність із закупкою обладнання, тому що зараз наявні певні логістичні проблеми. Решта підготовки до опалювального сезону така ж, як і раніше, — розповідає Павло Карась. — Зараз також стабілізувалася ситуація із заборгованістю населення. Під час воєнного стану оплата впала на відсотків 20, але зараз уже ситуація краща.

За словами очільника «Черкаситеплокомуненерго», якщо цієї зими буде газ та електроенергія — місто буде забезпечене і теплом.

— Обладнання готове, підприємство буде готове, матеріальні резерви будуть забезпечені, тобто в разі наявності газу, ми забезпечимо місто теплом. Ми готові до виконання своїх завдань навіть в умовах війни чи під ракетними ударами, ми готові працювати і надавати теплопостачання. Але при найпесимістичнішому прогнозі — ризики можливі. Ми цього не очікуємо, але варто також усвідомлювати і говорити про ймовірно небезпеку. Під час війни ризики взимку в основному пов’язані із наявністю газу. Коли не буде газу, теоретично так може статися, тоді забезпечити місто теплом у повному обсязі буде неможливо. Будемо сподіватися, що газотранспортна система витримає і ми отримаємо газ, — додає Павло Карась.

Previous post Черкащанин потрапив до збірної України з веслування на байдарках і каное
Next post На Черкащині люди частіше почали красти деревину з лісу | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Добавить комментарий