Керівниці Черкаської обласної прокуратури призначили першого заступника | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Сьогодні, 17 листопада, керівниця Черкаської обласної прокуратури Катерина Шевцова офіційно представила колективу першого заступника керівника – Голинського Ярослава Олеговича.

Очільниця обласної прокуратури зазначила, що новопризначений перший заступник керівника в органах прокуратури працює понад 16 років на посадах різного рівня, має достатній досвід роботи на керівних посадах, очолював прокуратуру Полтавської області, досвідчений та кваліфікований.

Ярослав Голинський, 1985 року народження. У 2007 році закінчив Львівський національний університет ім. І. Франка. Того ж року розпочав свою трудову діяльність в органах прокуратури на посаді помічника прокурора Подільського району м. Києва.

Обіймав керівні посади у Волинській та Київській обласних прокуратурах. Очолював прокуратуру Полтавської області.

До призначення працював прокурором відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі, що поширює свою діяльність на Автономну Республіку Крим та місто Севастополь прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Нагадаємо, 1 листопада заступниця Генерального прокурора Вікторія Літвінова представила колективу Черкаської обласної прокуратури нову керівницю – Катерину Шевцову, яка майже 20 років працює в органах прокуратури

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Previous post Закриті в кімнаті діти та увімкнене вночі світло: у Черкаській обласній психлікарні виявили порушення прав людини (ФОТО) | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post Дощі та сніг: як зміниться погода на Черкащині

Добавить комментарий