Керівники поліції Черкащини привітали фахівців кадрових підрозділів із їхнім профсвятом — Новини Черкащіни


29 липня 2022, 22:00

За сумлінне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм та відданість службі кращих співробітників нагородили подяками та цінними подарунками.

Про це повідомляє пресслужба поліції Черкащини.

29 липня в Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області відбулися урочистості з нагоди святкування 103-річниці з дня створення кадрового підрозділу.

В урочистій обстановці правоохоронців вітали начальник Головного управління Національної поліції в Черкаській області Михайло Куратченко, заступник начальника Главку Олександр Резцов, начальник управління кадрового забезпечення Іван Давиденко та представники діючих в управлінні профспілкових організацій.

«Ваша служба є надважливою, адже саме ви приймаєте тих людей, які обрали для себе шлях служити та захищати. Неабияку роль відіграє ваше людяне ставлення до них, розуміння проблем та прагнень працівників та їхніх очікувань від службової діяльності. Ваша робота дуже необхідна, дякую вам за щоденну кропітку працю», — наголосив Михайло Куратченко.

За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, ініціативність та наполегливість у щоденній роботі Михайло Куратченко вручив подяки працівникам кадрового підрозділу ГУНП в Черкаській області.

«Від щирого серця хочу привітати вас із професійним святом та подякувати за відмінну роботу. Завдяки вашій працьовитості, глибоким знанням і специфічним навичкам ми отримуємо можливість працювати серед професіоналів”, — зазначив Іван Давиденко.

«У цей святковий день, я вітаю вас із професійним святом, бажаю мужності, витримки, наснаги, професійних успіхів та міцного здоров’я”, — додав Олександр Резцов.

Також подяки та символічні подарунки поліцейські отримали від Голови первинної профспілкової організації ГУНП в Черкаській області Всеукраїнської профспілки Національної поліції Валерія Недопаса та представника Черкаської обласної організації професійної спілки атестованих представників органів внутрішніх справ України Володимира Чубенка.

Джерело

Previous post Дебют юних черкаських музикантів у всеукраїнському конкурсі став призовим — Новини Черкащіни
Next post За інформацією МОЗ України, з серпня антибіотики відпускатимуть винятково за рецептом — Новини Черкащіни

Добавить комментарий