Киянин торгував наркотиками на Золотоніщині

 

До Золотоніського міськрайонного суду скерували обвинувальний акт щодо 31-річного жителя Києва, якого обвинувачують у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті наркотичних засобів.

Про це повідомили у пресслужбі обласної прокуратури.

Як повідомляють у прокуратурі, чоловік незаконно придбав канабіс, який зберігав для подальшого продажу. За даними слідства, згодом він реалізував наркотичний засіб іншій особі.

Досудове розслідування здійснювалося за ч. 1 ст. 307 Кримінального кодексу України.

Наразі обвинувальний акт передано до суду для розгляду по суті. На час судового розгляду обвинуваченому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Джерело

Previous post Владимир Цыткин: «Динамо» выступило в УПЛ на 30 процентов возможностей» (26 мая 2026 г.) — Новости футбола
Next post Перевізників на Черкащині оштрафували на майже півмільйона гривень за перевантаження

Добавить комментарий