До Золотоніського міськрайонного суду скерували обвинувальний акт щодо 31-річного жителя Києва, якого обвинувачують у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті наркотичних засобів.
Про це повідомили у пресслужбі обласної прокуратури.
Як повідомляють у прокуратурі, чоловік незаконно придбав канабіс, який зберігав для подальшого продажу. За даними слідства, згодом він реалізував наркотичний засіб іншій особі.
Досудове розслідування здійснювалося за ч. 1 ст. 307 Кримінального кодексу України.
Наразі обвинувальний акт передано до суду для розгляду по суті. На час судового розгляду обвинуваченому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
