Кількість переселенців у районі зросла до 58307 осіб

Деталі

 

 

У районній військовій адміністрації пройшла координаційна нарада з керівниками структурних підрозділів.
Про це повідомляє голова Черкаської РВА Валерія Бандурко.
За її словами, пріоритети є незмінними. Боремося за Україну, допомагаємо Силам оборони та громадянам, які постраждали від повномасштабного вторгнення. Наразі маємо запит від військових про потребу у транспортних засобах, квадрокоптерах та тепловізорах.
«Прослідковуємо незначне зростання кількості внутрішньо переміщених громадян. Наразі кількість офіційно зареєстрованих ВПО — 58307 осіб, зокрема, у місті Черкаси – 28023, у Смілі – 6762, у Каневі – 3934», – говорить пані Валерія.
У сільськогосподарських підприємствах, уточнює вона, завершено посівну кампанію. Триває обробіток ярих культур.
«Дякую кожному аграрію, хто попри воєнні виклики та примхи погоди міцно тримає аграрний фронт», — веде далі голова РВА.
І додає, підрядними організаціями здійснюється ремонт дорожнього полотна та благоустрій узбіч.
«Завершено дорожні ремонтні роботи на ділянках автомобільних доріг за напрямками: Первомайське-Березняки-/Р10/, Павлівка-Беркозівка-Мартинівка, /Н16/-Сміла-/Н01/, Канів – Софіївка!, – каже пані Валерія.
І уточнює, поки тривають ремонтні роботи на ділянках автодоріг Р10/Р9/ — Черкаси-Чигирин-Кременчук, Шевченкове-Городище-/Н16/, /Р10/-Думанці-Куликівка-Жаботин-Михайлівка, Сміла-Черкаси.
«Разом з громадами працюємо над улаштуванням укриттів у закладах освіти та можливістю забезпечення навчання офлайн, діє профільна комісія», – зазначає Валерія Бандурко.
І насамкінець, підсумовує вона, нині розпочався Чемпіонат Черкаського району з футболу 2023 року, у якому візьмуть участь дев’ять команд з територіальних громад району. Змагання триватимуть протягом травня-червня-липня і налічують дев’ять турів.

scroll back to top

Previous post Нашу область хочуть зробити повноцінним реабілітаційним хабом
Next post Поліцейських, яких підозрюють у зґвалтуванні неповнолітньої, взяли під варту

Добавить комментарий