Книгозбірня розширює кругозір дітей про країни Європи

Деталі

Активні користувачі дитячої бібліотеки, учні гімназії ім.В.Т. Сенатора, мали чудову нагоду розширити свої знання про країни Європейського Союзу, проінформувала центральна дитяча бібліотека на своїх сторінках у соцмережах.
У рамках проєкту «Вільні творці європейського майбутнього», що реалізується за підтримки European Union in Ukraine «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні» #Euroquiz, діти взяли участь у заходах Євроклубу «Долоньки» під керівництвом Каріни Манько. Учні 4-А класу (класний керівник Вікторія Богуславська) зіграли у гру-зустріч «Європейські перегони». Діти здійснили віртуальну мандрівку країнами Європейського союзу, розгадували цікаві танграми та ребуси. Юні гімназисти дізналися також про роботу євроклубів в Україні, їх цінність для дітей та підлітків, взяли участь у вікторині Euro Quiz.

 

Квест «Великі права маленької дитини» пройшли учні 5-Б класу (класний керівник Алла Щербакова). Школярі поділилися на команди, обрали лідера та разом успішно подолали всі станції квесту, реалізуючи вже набуті знання та розмірковуючи над новими для себе поняттями. Учасники розширили свої знання про «право» та «мораль», дізналися більше інформації про права дітей та важливість їх дотримання.
Під час заходів у бібліотеці діти отримали корисні знання і потрібний досвід для юних українців.

scroll back to top

Previous post На нараді в РВА говорили про надійні споруди захисту цивільного населення
Next post У нашому районі вирощують гриби ерінги

Добавить комментарий