Команда СК»Новини Жашківа» серед фаворитів Об’єднаного чемпіонату ДФЛ  | Новини Жашківа

Завершено 4 тур Об’єднаного чемпіонату Джулинської футбольної ліги та Уманського району пам’яті загиблих захисників України 2022.

2 жовтня на футбольному полі Центрального стадіону у Жашкові зійшлися команди, які традиційно є фаворитами будь-яких регіональних змагань – СК «Жашківська громада» та «Граніт» (Старі Бабани).

Як зазначають організатори чемпіонату, для виходу в плей-офф де-юре господарям поля було достатньо і нічийного результату. Певно тому команда Богдана Лавренюка у першому таймі лише розминалася та в результаті поступилася своїм суперникам. А ось другий тайм виявився вже повністю за "Жашківською громадою", але здобути перемогу нашим землякам цього разу, на жаль, не вдалося. Матч закінчився рахунком 2:3 на користь гостей. Втім шляхом вдало зіграних попередніх матчів СК «Жашківська громада» залишається фаворитами, тож найімовірніше гратиме й у чвертьфіналі.

Пишаємось нашими футболістами! Віримо в їхні сили та бажаємо подальших успіхів!

Previous post У Черкасах суд призначив за Мельника заставу в понад мільйон гривень — Новини Черкащіни