Комунальники дають 700 тисяч «бізнесмену», пов’язаному із їх керівництвом — Новини Черкащіни


18 вересня 2023, 19:14

Зареєстрований менше місяця тому підприємець отримав право на підписання угоди з черкаськими комунальним підприємством “Дирекція парків”, ціною у 700 тисяч гривень. До цього він працював озеленювачем у дружини заступника директора цього КП. Відповідна інформація містить у системі “Прозорро”. Про це пише сайт НАШІ ГРОШІ

Фото зі сторінки Сергія Ткаченка у ФЕЙСБУЦІ

6 вересня комунальне підприємство “Дирекція парків” Черкаської міської ради повідомило про намір укласти договір на озеленення місцевих парків з підприємцем Романом Комликом. Він став єдиним учасником закупівлі, оголошеної комунальниками. Вартість пропозиції Комлика склала майже 700 тисяч гривень. За ці кошти він має утримувати частину територій зелених насаджень і здійснювати висадку нових рослин: квітів та дерев, серед яких – сосни та сакури. Вартість відповідних рослин поки невідома.

Романа Комлика можна віднайти у списках працівників підприємиці Марини Ткаченко, який вона подавала для участі у схожих публічних закупівлях. Марина Ткаченко – відома у місті бізнесменка, пов’язана із садовим центром “Сад мрій”. Її чоловік Сергій Ткаченко, що також був афілейованим із “Садом мрій”, влітку минулого року став заступником директора КП “Дирекція парків”.

Скріншот зі сторінки "Фейсбуку" Сергія Ткаченко

Скріншот зі сторінки "Фейсбуку" Сергія Ткаченко

 

У телефонній розмові сам Комлик спочатку підтвердив інформацію про те, що працює озеленювачем у “Саду мрій”, пов’язаному із Ткаченками, втім згодом став відмовлятись від своїх слів:

“Ви такі умні і грамотні, пишете всякі каверзні питання, я за вами слідкую, блін, ну не нада такого дєлать, як ви пишете, і буває таке ви пишете, шо навіть впадло дивиться нормальній, блін, людині. Ви пишете, буває, таке лайно, що гидко читати. Зачєм писать гадості про людей і про все на світі? Ви агєнт ФСБ? Для чого це робить? Я звільнився місяць тому”, – відповів на запитання про свою підприємницьку активність та роботу Комлик.

Зазначимо, що наш співрозмовник Комлик зареєструвався приватним підприємцем 25 серпня 2023, тобто за 4 дні до оголошення відкритих торгів, у яких він переміг.

Відповідно до Закону “Про доступ до публічної інформації”, пов’язані особи, зокрема члени родин, посадових осіб комунальних підприємств не мають права брати участь у їх закупівлях. Таким чином, підприємиця Марина Ткаченко не може офіційно брати участь у закупівлях, які організовує підприємство, де одним із керівників є її чоловік. Разом з тим, законом також заборонено брати участь у подібних закупівлях і тим особам, які є контрольованими чиновниками або членами їх родини.

Джерело

Previous post Черкаські бібліотеки відзначили День міста разом із своїми читачами — Новини Черкащіни
Next post Лісівник з Черкащини отримав відзнаку РНБО України — Новини Черкащіни

Добавить комментарий