Конкурсна комісія визначилась із директором психоневрологічного інтернату на Черкащині — Новини Черкасс

Про це повідомляє пресслужба Черкаської обласної ради.

Переможець відбору вже майже 10 років очолює цей заклад. Якщо його кандидатуру підтримає і сесія обласної ради, то з чоловіком укладуть контракт ще на три роки.

У своїй конкурсній пропозиції Дем’ян Свищ акцентував увагу на розширенні послуг, які надають підопічним, а також на проведенні різноманітних заходів для заощадження електроенергії та тепла. Зокрема:

  • введення додаткових лікарських посад (психіатра, терапевта та реабілітолога);
  • створення реабілітаційного центру, де надаватимуть безкоштовні та платні медичні послуги: психологічну, соціальну та психіатричну допомогу;
  • дообладнання фізкультурного майданчика на стадіоні закладу;

– Щодо заходів із енергоефективності, то взимку плануємо відновити твердопаливний котел, а також старий котел RS-400, аби зекономити бюджетні кошти в сумі до 800 тис. грн. Навесні хочемо утеплити труби сучасними матеріалами. Також власними силами продовжимо утеплювати і зовнішні стіни корпусів. Для економії енергоносіїв плануємо замінити глибинні насоси на більш сучасні, встановити на покрівлі водяні баки, аби нагрівати воду в літній період для миття посуду та інших господарських потреб. Окрім цього, в закладі завершуються роботи зі встановлення стаціонарної плити на дровах для приготування їжі в разі повної відсутності електроенергії, – розповів Дем’ян Свищ.

Також за словами претендента, в інтернаті продовжаться роботи з облаштування додаткових житлових кімнат для ВПО. Так само у планах зберігати підсобне господарство, розширити перелік власної продукції , забезпечити вирощення більш рентабельних сільськогосподарських культур. Все це призведе до здешевлення вартості харчування.

– За рахунок благодійників хочемо збільшити інтернатний сад, висадити нові породи дерев збільшити площі вирощування городини, відновимо роботу теплиці тощо. А саме господарство дообладнаємо ще й відеонаглядом, – додав Дем’ян свищ.

Кілька років тому “18000” писав великий репортаж про діяльність ПНІ.

: “Найбільше підприємство району”. Як 200 підопічних та 150 працівників живуть у Чехівці?

Підписуйтеся на новини “18000” у вайбері. Нас уже більше 4000!

Previous post Попри війну, в Україні зареєстрували більше 200 тисяч шлюбів — Новини Черкасс
Next post На Черкащині судитимуть вчительку, яка побила учня, — прокуратура | Кримінальні новини

Добавить комментарий