Контракт із новим директором черкаського КП уклали на 1 рік — Новини Черкащіни


22 червня 2024, 11:04

Контракт із новим директором комунального підприємства «Кінотеатр Україна» Артуром Акопяном був укладений строком на один рік.

Про це розповіла заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна під час ефіру програми Актуальна розмова на телеканалі ВІККА.

«Контракт із Артуром Акопяном підписаний на 1 рік. Він презентував свою концепцію розвитку кінотеатру «Україна». Вона досить змістовна і цікава. У нього є рік, щоб показати результат. Головна задача – вихід на самоокупність підприємств. Щоб сума, яку надає міський бюджет щороку зменшувалася. Підприємство має для цього усі ресурси і можливості», – зазначила Анастасія Чубіна.

Нагадаємо, комунальне підприємство «Кінотеатр Україна» щороку отримує з міського бюджету 2-3 млн грн.

Щодо розвитку кінотеатру, то, за словами Анастасії Чубіної, новий директор має домовленості з дистриб’юторами фільмів, у нього є новий підхід до оренди приміщень, а також він має розширити перелік соціальних послуг, запровадити нові культурні проєкти.

«Репрезентативними буде результат через рік», – наголосила заступниця міського голови.

Джерело

Previous post «Доступні ліки»: майже 48 тис. мешканців Черкащини отримали ліки проти серцево-судинних захворювань — Новини Черкащіни
Next post Графік вимкнення електропостачання в Черкаській області на 22 червня — Новини Черкащіни

Добавить комментарий