Кращого спортсмена місяця обрали в Черкаській області

Експертна комісія обрала кращого спортсмена серпня на Черкащині. Ним став стрілець Сергій Куліш. Переможця та його тренера відзначать грамотою та премією.

Про це повідомляє пресслужба відділення НОК України в Черкаській області.

Заслужений майстер спорту України Сергій Куліш був учасником ХХХІІ літніх Олімпійських ігор в Токіо. Фінальні змагання з кульової стрільби з малокаліберної гвинтівки на 50 метрів з трьох положень серед чоловіків відбулися 2 серпня. Сергій на Олімпіаді посів восьме особисте місце.

Крім того, 12-17 серпня стрілець узяв участь у відкритому літньому чемпіонаті України з гвинтівки та кульової стрільби. Спортсмен виборов перше індивідуальне місце у вправах ГП-мікс, МГ-6, МГ-9, друге індивідуальне місце – у вправі ГП-6. У командному заліку він посів перше місце у вправах МГ-6 та МГ-9, друге місце – у вправі ГП-6. Загалом на його рахунку – 2375 очок. Тренує Сергія Віктор Нагній.