Культурний фронт Жашківської громади: праця і досягнення аматорів сцени за період дії воєнного стану | Новини Жашківа

Війна поступово вносить свої корективи у життя як громадян всієї України, так і жителів Жашківської міської територіальної громади зокрема. З перших днів працівники КЗ «Жашківський МБК» з філіями в селах, що у підпорядкуванні відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради, долучилися до суспільно корисних робіт, спрямованих на наближення перемоги. Це і плетіння маскувальних сіток та виготовлення оберегів для військових, збір та роздача гуманітарної допомоги (одягу, матраців, іграшок, постільної білизни) внутрішньо переміщеним особам, проведення патріотичних акцій єднання тощо.

Не менш насиченим є і культурний фронт аматорів сцени громади – учасники клубних формувань разом із працівниками КЗ «Жашківський МБК» популяризують твори патріотичного спрямування, на підтримку бойового духу захисників, миру й територіальної цілісності України. Між повітряними тривогами вони записують відео з творчими номерами, поширюючи їх потім у соціальних мережах. Активно беруть участь аматори сцени і у Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, які проходять в режимі онлайн.

Так, за два дні до початку повномасштабного російського вторгнення на Україну, 22 лютого працівники та вихованці КЗ «Жашківський МБК» взяли участь у Міжнародному середземноморському фестивалі TOTAFEST 2022, Туреччина. У жанровій номінації «Естрадний вокал» демонстрували свою творчість:

  • Жіночий вокальний ансамбль «Мрія» (кер. В. Гребенюк) – 1 місце;
  • вокальний дует у складі Артеменко Карини та Бойченко Поліни (кер. К. Рибаченко) – 1 місце;
  • учасниця клубного формування «Вокальне мистецтво» Грабенко Софія (кер. К. Рибаченко) – 1 місце.

 

У ІІІ Всеукраїнському фестивалі творчості «Зірковий простір», який проходив у м.Одеса 24-27 лютого, аматори  сцени КЗ «Жашківський МБК» здобули перемоги в наступних номінаціях:

  • Соло – учасниця клубного формування Грабенко Софія (кер. К. Рибаченко) – 1 місце;
  • Мала група (3-7 учасників) – жіночий вокальний ансамбль «Мрія» (кер. В. Гребенюк) – 1 місце.

 

У Міжнародному конкурсі , який проходив «GOLDEN WORLD» у Празі в перід 22 – 26 квітня, за сприяння відділу освіти та культури міста Прага та фестивального руху WAF. «GOLDEN WORLD» запрошував учасників будь- якого професійного рівня, з усіх країн світу. Мета – благодійність задля допомоги ЗСУ в період війни. У жанровій номінації «Естрадний вокал» взяли участь:

  • Жіночий вокальний ансамбль «Мрія» (кер. В. Гребенюк) – 1 місце;
  • Учасниця клубного формування «Вокальне мистецтво» Грабенко Софія (кер. К. Рибаченко) – 1 місце;
  • Вокальний дует у складі Артеменко Карини та Бойченко Поліни (кер. К. Рибаченко) – 2 місце.

 

Окрім цього близько 30 аматорів сцени під керівництвом В. Гребенюка, В. Черниш та К. Рибаченко взяли участь у Всеукраїнському патріотично-творчому марафоні «ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА», за підтримки Департаменту культури Вінницької МТГ, та у «Битві жанрів – ПАТРІОТ», платформу якого запустила творча агенція на сайті "UaFest" та в телеграм каналі 

https://t.me/bitvazhanriv_patriot, таким чином ще більше розповідаючи про патріотизм українців.

Широке коло соціокультурної діяльності працівників й вихованців КЗ «Жашківський МБК» із кожним днем лише розширюється. Заради миру, заради наближення такої бажаної й очікуваної Перемоги!

Previous post 4 травня радіаційний фон на Черкащині перебуває в межах норми — Новини Черкащіни
Next post Спрацювала ППО: жителів Черкас просять не залишати укриття і не панікувати через вибухи

Добавить комментарий