Деталі
У Черкасах курсанти 2 курсу пожежного інституту Денис Коваль, Юрій Нарижний та Сергій Шкуматов врятували двох рибалок, які провалилися під лід.
Як повідомляють в обласному управлінні ДСНС, хлопці несли службу на навчально-тренувальному комплексі інституту в районі Дахнівки. Раптово почули крики про допомогу з місцевої водойми. Через лічені хвилини вони добігли річки. Як з’ясувалось, двоє рибалок перебували в крижаній воді та вже майже не рухались. Курсанти не розгубились і поповзом наблизились до краю пройми, а далі по черзі витягли замерзлих чоловіків. Потерпілим 75-річному та 57-річному рибалкам надали теплий одяг та викликали швидку.

З діагнозом загальне переохолодження чоловіки перебувають у 3-й міській лікарні.
«Вкотре звертаємося до любителів зимової риболовлі не виходьте на тонку та не сталу кригу. Дотримуйтесь порад та бережно ставтесь до свого життя», – закликають рятувальники.

