Кутова кухня: особливості вибору та установки

Деталі

Кутові кухні користуються великою популярністю серед споживачів. Високий попит обумовлений ергономічністю і практичністю таких гарнітурів. Вони місткі, дозволяють максимально ефективно використовувати вільний простір і вигідно виглядають навіть в маленьких приміщеннях. Ще такі гарнітури часто вибирають для студій або квартир, де кухня об’єднана з їдальнею. Щоб всі заявлені властивості виправдалися, важливо правильно вибрати і встановити комплект. Нижче розповімо, які особливості треба враховувати.

 

 

Визначаємося з конфігурацією кутової кухні
Головною особливістю таких гарнітурів є принцип їх установки – всі елементи монтуються уздовж двох суміжних стін в приміщенні. Попри цю загальну властивість, різні моделі відрізняються за формою кута і принципом використання вільного простору. У продажу знайти гарнітури можна наступних типів:
• зі скошеним кутом. Такі моделі вважаються більш практичними, оскільки не потрібно обладнувати гарнітур висувними секціями специфічної конфігурації (значить, можна і зекономити на них). На ділянках зі скошеним кутом зазвичай встановлюють мийку, іноді духовку. Ще варто зазначити, що у подібних гарнітурах шафи більш місткі, це дуже зручно при організації місця зберігання. Але при всіх плюсах моделі слід зазначити нюанс – комплекти зі скошеним кутом займають досить багато місця;
• з прямим кутом. Ці гарнітури більш компактні і поширеніші. За посиланням https://www.dybok.com.ua/ua/catalog/kutovi-kuhni кутову кухню в такій конфігурації можна замовити в будь-яких потрібних розмірах. Особливо вигідно прямий кут виглядає в комплектах, оформлених в стилі сканді, мінімалізм або модерн. Важливо врахувати, що для ергономічного використання простору доведеться замовити секції або ящики спеціальної форми і розмірів. Вони повинні давати доступ до обох сторін кута, їх часто оснащують обертовими механізмами. Але виготовлення таких секцій може потребувати додаткових витрат.

 

 

Крім вибору конфігурації кухонного гарнітура, слід також звернути увагу на принцип розміщення модулів. За законами ергономіки, орієнтуватися варто на «правило трикутника». Згідно з ним потрібно розмістити плиту, мийку і холодильник в одній зоні на рівній відстані один від одного. Так господині буде зручно готувати і обробляти продукти. Холодильник і плиту можна поміняти місцями, але важливо, щоб мийка завжди залишалася в центрі цього «трикутника».
Крім вибору гарнітура, також слід розібратися, як можна заощадити на його покупці. Зокрема, без переплат придбати сучасні та якісні меблі можна в інтернет-магазині «Дубок». Детальніше розповімо про вигоду.

Dybok.ua: дозволяє економити своїм клієнтам
Дана компанія на ринку України відома вже понад 10 років. Її основною спеціалізацією є продаж бюджетних меблів вітчизняних виробників. «Дубок» співпрацює з провідними фабриками, тому на сайті магазина регулярно оновлюється асортимент і з’являються предмети інтер’єру в актуальних варіантах оформлення.
Важливою особливістю компанії є доступна вартість всіх меблів з каталогу. Низькі ціни обумовлені тим, що вироби створюються із застосуванням доступних матеріалів – ДСП, ЛДСП, МДФ. Вони дешевші, ніж натуральна деревина, через що знижується собівартість виробництва.
Також магазин Dybok.ua пропонує додаткові можливості для економії. На сайті часто проводяться різні акції, в період дії яких вартість предметів меблів знижується. Ще клієнти можуть скоротити витрати на доставку. На деякі групи товарів ця послуга надається безкоштовно, також «Дубок» бере на себе транспортні витрати за всі замовлення, сума яких перевищує 5 тис. гривень. Деталі можна дізнатися на сайті або у менеджерів магазину.

scroll back to top

Previous post В області – 297 нових випадків ковіду, 3 людей померли
Next post Опалювальний сезон у Смілі буде, але дуже лякає висока ціна на газ

Добавить комментарий