Лісівник з Черкащини отримав відзнаку РНБО України — Новини Черкащіни


18 вересня 2023, 19:04

Анатолія Тенера, водія автотранспортних засобів Монастирищенського лісництва філії «Уманське лісове господарство» ДП «Ліси України», сьогодні нагородили.


За особисту мужність і самовідданість під час виконання військових обовʼязків лісівнику присвоєно відзнаку Ради національної безпеки і оборони України — нагрудний знак «Захиснику України».

Наприкінці жовтня Анатолію виповниться 31 рік. За ці роки лісівник пройшов великий шлях. Встиг двічі стати на захист суверенітету нашої держави. У 2014-2015 роках брав участь у бойових діях в зоні проведення антитерористичної операції.

У 2021 році прийшов на роботу у Монастирищенське лісництво.Та повномасштабне вторгнення знову поставило цивільне життя на паузу. Тож 24 лютого Анатолій знову став на захист української землі, сімʼї і рідних.

Воював чоловік у складі 30-ї окремої механізованої бригади. Обороняв Донецький напрям — Рубіжне, Лисичанськ, Бахмут.

У жовтні минулого року воїна демобілізували і він знову повернувся до роботи у Монастирищенському лісництві філії «Уманське лісове господарство», де і продовжує працювати на благо лісу.

За час роботи у лісництві зарекомендував себе принциповим, відповідальним і сумлінним працівником.

Також Анатолій — багатодітний батько, разом з дружиною виховують пʼятеро дітей — чотирьох донечок і сина. Поки чоловік стояв на передовій, дружина переживала і сама справлялась з дітьми. Звісно ж, трохи допомагали батьки.

Про це повідомляє Центральний лісовий офіс.

Джерело

Previous post Комунальники дають 700 тисяч «бізнесмену», пов’язаному із їх керівництвом — Новини Черкащіни
Next post За позовом прокурора громаді повернуто землю, вартістю майже 504 млн грн

Добавить комментарий