Лісівники Черкащини долучилися до Всесвітнього дня прибирання — Новини Черкащіни


21 вересня 2021, 23:06

18 вересня Україна  разом з мільйонами активістів 180 країн світу долучилась до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day». Активними учасниками заходу стали і лісівники Черкащини, які об’єдналися разом з усіма заради спільної мети – порятунку планети від сміття.

Так, приміром лісівники Золотоніщини, а саме Вільхівського та Прохорівського лісництв прибирали узбережжя Дніпра, які межують з лісовими масивами. Проблема забруднення природи у сучасному світі глобальна. На жаль, люди не розуміють цього, відпочивши на природі, залишають після себе купи сміття. Подібні заходи мають привертати увагу і тим самим виховувати екологічну свідомість суспільства, – говорять золотоніські лісівники.

242264985_1930622143782247_5001794094602215844_n

Долучилися до акції й корсунь-шевченківські лісівники, провівши прибирання в лісових масивах шести лісництв Корунь-Шевченківського лісгоспу, а саме: Виграївському, Корсунському, Квітчанському, Кумейківському, Таганчанському та Яснозірському. У прибиранні взяли участь близько ста осіб, усі разом зібрали шість причепів сміття, яке люди залишають після відпочинку в лісі, або ж навмисно вивозять сюди різний непотріб.

зображення_viber_2021-09-17_10-45-47-100

Підтримали Міжнародну акцію й лисянські лісівники. Працівники державної лісової охорони повели прибирання прибережних та лісових масивів. Загалом було очищено  від сміття прибережну зону річки Рось в Стеблеві, а також лісові масиви біля села Яблунівка Бужанської територіальної громади. Велика кількість використаної пластикової тари, скляний посуд, поліетиленові пакети – результати нашої людської діяльності, і дуже шкода, що свідомість та інтелект деяких з нас не дозволяє прибирати за собою сміття та викидати його у відведених для цього місцях, – відзначають лисянські лісівники.

1414

На території Дахнівського лісництва Черкаського лісгоспу також відбулося масове прибирання лісового масиву. В Акції взяли участь студенти кафедри лісового господарства і раціонального природокористування Черкаського державного технологічного університету, учні шкільного лісництва Геронимівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та працівники Черкаського лісгоспу.

Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства

Джерело

Previous post Шанована трудівниця з Лозуватки
Next post Черкащанка- абсолютна переможниця міжнародного турніру «Арнольд Класик Європа» — Новини Черкащіни

Добавить комментарий