За державні кошти та кошти місцевих територіальних громад для майбутніх водіїв придбали нову іномарку.
Про це інформує пресслужба регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області.
Тепер випускники автошкіл складатимуть практичні іспити на категорію "В" за кермом нової, комфортної автівки. Вона поповнила автопарк учбових автомобілів.
