Майже 8 тисяч одинадцятикласників завершили навчання на Черкащині

 

Сьогодні у більшості шкіл області пролунали "останні дзвоники".

Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Навчальний процес, як і раніше, проходив в умовах повітряних тривог та з дотриманням безпекових заходів. Водночас у частині закладів освіти навчання триватиме до 5 або 19 червня.

Цьогоріч шкільні будні завершилися для 7805 одинадцятикласників Черкащини. Попереду на випускників чекає національний мультипредметний тест та вступна кампанія.

Для проведення НМТ в області підготували 40 тимчасових екзаменаційних центрів.

Джерело

Previous post Иван Шарий: «Во всем этом виновато руководство «Ворсклы» (31 мая 2026 г.) — Новости футбола
Next post На Черкащині через суд вимагають відшкодувати 800 тисяч гривень за забруднення землі

Добавить комментарий