Майже півсотні шкіл на Черкащині ще чекатимуть «останнього дзвоника»

 

Сьогодні, 30 травня, у більшості шкіл Черкащини закінчився навчальний рік, проте деякі ще чекають "останнього дзвоника".

 Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

У 42 навчальних закладах регіону святкові лінійки заплановані на наступний тиждень.

Цьогоріч школу завершують понад 7200 випускників-одинадцятикласників. 

Джерело

Previous post У Христинівці відзначили захисника, який отримав поранення на війні
Next post На Черкащині пануватиме сонячна погода в останній день весни

Добавить комментарий