Майже півтори сотні черкаських енергетиків взяли участь у відновленні енергомереж Миколаївщини — Новини Черкащіни


13 травня 2023, 20:14

Близько півроку працівники ПАТ «Черкасиобленерго» допомагали енергетикам Миколаївщини відновлювати енергомережі після атак ворога. Загалом за весь час ремонтних робіт у відновленні мереж були задіяні 36 бригад, а це майже 150 черкаських електромонтерів та майстрів з усіх філій та відокремлених структурних підрозділів Товариства.

За словами начальника Корсунь-Шевченківської філії ВСП «Черкаські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» Олега Солов’я працівники філії долучились до відновлення електричних мереж Миколаївщини з 7 по 22 березня.

— Наші енергетики працювали досить продуктивно. Були певні труднощі з постачанням матеріалів для виконання робіт, втім вони досить успішно справились. Відновили лінію, подали напругу і вперше за сім місяців у жителів сіл загорілась лампочка,- розповів Олег Соловей.Перед поїздкою адміністрація і профком Товариства забезпечили працівників набором продуктів, спальними мішками, водою, за індивідуальними потребами кожен міг взяти з собою усе, що необхідно. Хоч було і важко, втім добре, що ми внесли свою частину праці у відновлення цього зруйнованого краю.

Енергетики філії додають, що були вражені руйнуваннями, які завдала ворожа країна.

1683543058_1

— Cпільно з нашою бригадою ми працювали у Снігурівському районному центрі, в селі Кисилівка, потім переїжджали в наступний населений пункт – Любомирівка. Основним нашим завданням було відновлення пошкоджених проводів та підключення абонентів. Ми працювали на чотирьох вулицях, але я бачив всього шість місцевих жителів. Коли увімкнули світло, люди дякували зі сльозами на очах,— поділився майстер Корсунь-Шевченківської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Володимир Шевченко.

— Ні одної хати не бачили, щоб вціліла. Ці хати вже не підлягають ремонту, повигоряли, кругом порозбомблювано, воронка на воронці, багато осколків кругом валяються,- прокоментував електромонтер з обслуговування розподільних мереж Корсунь-Шевченківської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Юрій Федірко.

— Нам поставлять мітки, де можна працювати, а ліворуч або праворуч від міток не можна заходити і заїжджати, бо там розтяжки, ракети лежать, снаряди, всяке побачили,- сказав водій автогідропідіймача АП-17 Корсунь-Шевченківської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Юрій Мельник.

1683543035_3

Нині енергетики Миколаївщини самостійно обслуговують територію області. Найскладніші руйнування вже ліквідовано спільними зусиллями небайдужих енергетиків із сусідніх областей. Аби висловити вдячність, в.о. генерального директора АТ «Миколаївобленерго» Вадим Данилків особисто навідався до головного офісу ПАТ «Черкасиобленерго», зустрівся із керівником Товариства Олегом Самчуком та передав відзнаку.

Загалом, за словами директора технічного ПАТ «Черкасиобленерго» Володимира Завріна, починаючи з середини листопада до АТ «Миколаївобленерго» було направлено орієнтовно 20 осіб персоналу та 7-8 одиниць спеціальної техніки залежно від виду робіт. Через два тижні бригади здійснювали ротацію. Ці роботи вони закінчили майже у середині квітня.

Про це повідомляє пресслужба ПАТ «Черкасиобленерго».

Джерело

Previous post У центрі Сміли відбувся велелюдний благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ — Новини Черкащіни
Next post Уночі патрульні виявили чоловіка, який перебуває у розшуку — Новини Черкащіни

Добавить комментарий