Мама п’ятьох дітей із Уманщини отримала звання «Мати-героїня»

 

Жительці Паланської громади Наталії Крицькій присвоєно почесне звання "Мати-героїня". Відповідний указ підписав Президент України.

Про це повідомив начальник Уманської РВА Ігор Миклащук.

Пані Наталія виховує п’ятьох дітей. Її найстарший син нині боронить Україну в лавах Збройних Сил України.

Після початку повномасштабного вторгнення жінка разом із молодшими дітьми тимчасово виїхала до Німеччини, однак згодом родина ухвалила рішення повернутися додому в Україну.

Джерело

Previous post На Черкащині чоловік намагався «вирішити питання» з поліцією за 20 тисяч гривень
Next post У Черкасах пройдуть відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026»: як зареєструватися

Добавить комментарий