Масове отруєння у школі-інтернаті на Черкащині: директору повідомили про підозру

 

На Черкащині повідомили про підозру директору спеціальної школи у справі про масове зараження вихованців і працівників закладу.

Про це інформують у пресслужбі обласної прокуратури.

До медичного закладу звернулися 14 дітей та 6 дорослих із симптомами отруєння. Усі постраждалі є вихованцями або співробітниками школи-інтернату. Лабораторно підтверджено зараження бактерією Salmonella enterica.

Відповідно до результатів судово-медичних експертиз, збудник інфекції виявили на кухонному посуді харчоблоку закладу. Слідство встановило, що посадовець, відповідальний за організацію харчування та дотримання санітарно-гігієнічних і протиепідемічних норм, не забезпечив належний санітарний режим.

Директору повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 325 Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Джерело

Previous post У селі на Шполянщині встановили різдвяну ялинку на Алеї Слави
Next post На Черкащині погодили створення ботанічної пам’ятки природи для охорони червонокнижної рослини

Добавить комментарий