Мати окупанта: «Ага, у вас спецоперація, а дєтєй и взрослих сколько погібло»

Деталі

Українська Чорнобаївка обростає новими легендами серед російських загарбників. Вони називають її «чистилищем» для живої сили і кладовищем – для військової техніки.
Про це йдеться у нових телефонних розмовах окупантів, які вдалося перехопити, повідомляють в обласному управлінні СБУ.
«Наш опорник здесь на базе «чистилищем» называют. Он находится под постоянным обстрелом. К нам люди боятся ездить», — зізнається своїй матері окупант, чий підрозділ базується в легендарному селищі.
Він наполегливо називає війну в Україні спецоперацією і намагається переконати в цьому матір. Та жінка, на відміну від більшості росіян, чудово обізнана зі звірствами рашистів на нашій землі і не погоджується з сином.
«Ага, у вас спецоперация, а детей и взрослых сколько погибло! Людей погибло сколько, солдат сколько погибло… а теперь спецоперация. Нифига себе! Всё разбомбили вы там», — намагається довести вона.
Уже в іншій розмові, з батьком, окупант детальніше описує ситуацію. Зокрема, розповідає, що внаслідок героїчного опору українських захисників рашисти втратили більшість військової техніки: «У нас просто воевать нечем… Ничего у нас, ни техники, вообще ничего тяжёлого нету. Все разбомбили».
Причому він відверто натякає на тупість своїх командирів. «Приехали в Херсон, на базу, тут вообще ж*па: кладбище вертолётов. У нас же как всё в армии: всё по линеечке, всё ровненько, вертолёты выстроили в один ряд и все, накрыло нахрен градами», — бідкається загарбник.
«Напевно, він не хоче вірити, що скоро вся Україна стане для окупантів суцільною Чорнобаївкою. Вся наша держава щоденно над цим працює», – наголошують у спецслужбі.

 

 

Previous post COVID-19 в області моніторитимуть не щодня, а щотижня
Next post Представники бізнесу з нашої області відправили на фронт кілька пікапів

Добавить комментарий