27 травня 2026, 14:52
Працівників Обласного центру ЕМД та медицини катастроф відзначили керівники міста й області з нагоди професійного свята.
Фото: oblradack.gov.ua
Про це повідомляє Черкаська облрада.
— Ми звикли сприймати роботу “екстренки” як гарантований сервіс, який має працювати без збоїв у будь-яких умовах. Але за цією стабільністю стоїть величезна командна робота, дисципліна, професійна підготовка й здатність діяти чітко навіть у критичних обставинах. Ми вдячні вам за цю працю і бачимо, наскільки потужною та професійною стала черкаська екстрена медицина за останні роки, — сказав перший заступник голови обласної ради Роман Сущенко.
Також він наголосив, що зі свого боку обласна рада також готова сприяти розвитку закладу.

Фото: oblradack.gov.ua
— Два роки тому в цих стінах було ухвалене стратегічне рішення про будівництво Центру ЕМД. Тепер це сучасний, технологічний простір, який сприятиме якісній координації роботи бригад і дозволить нашим медикам врятувати ще більше життів, — додав Роман Сущенко.
До урочистостей долучилися також депутати та керівники обласних закладів.
Зокрема, очільниця обласного кардіоцентру Світлана Журба подякувала колегам за спільну злагоджену роботу й наголосила, що в цій сфері надзвичайно важлива командна робота і в Центрі ЕМД вона налагоджена як найкраще.

Фото: oblradack.gov.ua
— Ми бачимо, як з кожним роком покращується ваша матеріально-технічна база, зростає кваліфікація, бачимо, як дружно і злагоджено ви працюєте і, звісно, це впливає на загальний результат. Нам приємно бачити вас у нашому закладі і ми готові продовжувати естафету по наданню допомоги пацієнтам, — додала Світлана Журба.
