Медзакладам Черкащини передадуть генератори для безперебійної роботи на випадок блекаутів — Новини Черкас за сьогодні

Фото тематичне

в Новини

19.06.2024

Для повноцінної та безперебійної роботи медзакладів країни на випадок можливих відключень електроенергії передадуть 78 генераторів потужністю 16 кВт.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської ОВА.

Обладнання розподілять до Вінницької, Дніпропетровської, Волинської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Львівської, Кіровоградської, Житомирської, Хмельницької, Чернівецької областей. А також – Черкащини.

Зокрема, у лікарні, центри первинної медико-санітарної допомоги, медичні центри соціально значущих хвороб, центри медико-соціальної реабілітації,  екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, лікувально-діагностичні тощо.

Враховуючи постійні атаки та обстріли росією енергетичної інфраструктури України, забезпечення закладів охорони здоров’я генераторами дасть їм змогу працювати безперебійно.  Обладнання здатне забезпечити повноцінну роботу медзакладів в умовах знеструмлення. Генератори спрацьовуватимуть автоматично у разі аварійного відключення електроенергії та постачатимуть напругу в мережу.

Зазначимо, постачання обладнання триває відповідно до актуальних потреб кожного регіону. Загалом зараз в українських медзакладах є 11 262 генератори, що спрацьовуватимуть автоматично у разі надзвичайної ситуації.

Читайте також: Черкащанам розповіли правила безпеки під час поводження з генераторами

Реклама
Previous post Пішов із життя колишній народний депутат, який був легендою черкаського спорту | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post Один із черкаських університетів підписав угоду про співпрацю з Департаментом освіти й гуманітарної політики міськради — Новини Черкас за сьогодні

Добавить комментарий