Мерія Черкас продала пустир на околиці в 15 разів дорожче | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Міська влада Черкас виставила на аукціон право оренди на земельну ділянку по вулиці Чигринській. Фактично це пустир на околиці Черкас. При стартовій ціні у майже 100 тис грн право оренди продали за 1,5 млн. Результати аукціону оприлюднили на порталі «Є-тендер», пише vikka.

На торги мерія Черкас виставила ділянку землі на виїзді із Черкас по вулиці Чигиринській. Площа – майже 1 га. Участь у аукціоні взяли 7 учасників. Перемогу виборола Інна Лисенко. Вона запропонувала орендувати цю землю за 1,5 млн. грн.

Нагадаємо, що аукціон з права оренди передбачає торги між учасниками за право орендувати ту чи іншу земельну ділянку. А після переможець протягом 49 років сплачуватиме до міського бюджету ще й орендну плату. Кошти від аукціону надійдуть до міського бюджету.

Участь у торгах взяли 7 учасників. Найбільшу ціну вказала Інна Лисенко. Вона є співзасновницею кількох фірм, власником яких є Віталій Лаут. Власе, сам Лаут також брав участь у аукціоні. Він готовий був викласти за цю землю 1,3 млн. грн. Серед бажаючих орендуваит пустир була і Марина Ткаченко, дружина колишнього депутата міської ради Сергія Ткаченка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Будинок у Жашкові продали у 231 раз дорожче за стартову ціну

Previous post Уся Черкаська область переходить на жовтий графік вимкнення світла | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post У Черкаській області створюють класи безпеки

Добавить комментарий