Міграційники провели робочу зустріч із представниками ЦНАП Ватутіного — Новини Черкащіни


21 вересня 2022, 10:02

Працівники Звенигородського відділу УДМС у Черкаській області провели робочу зустріч із представниками відділу ЦНАП виконавчого комітету Ватутінської міської ради. Головним питанням обговорення стало налагодження співпраці по напряму оформлення та видачі біометричних документів для громадян України.

Про це повідомляє Міграційна служба Черкащини.

ЦНАП придбав необхідне обладнання для оформлення та видачі ІD-карток/паспортів громадян України для виїзду за кордон засобами Єдиного державного демографічного реєстру. Наприкінці травня 2022 року Міграційна служба і виконавчий комітет Ватутінської міської ради уклали договір доручення на часткову обробку персональних даних надання уповноваженим суб’єктам доступу до інформації Єдиного державного демографічного реєстру.

Понад 23 тисячі жителів Ватутінської міської громади матимуть змогу подавати заяву на оформлення ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон у місцевому ЦНАП або ж у найближчому до них Звенигородському відділі Міграційної служби.

Перші виготовлені ID-картки були передані міграційниками представникам ЦНАПу для видачі жителям громади.

Зазначимо, що ЦНАП м. Ватутіне став шостим ЦНАПом на Черкащині, де можна оформити біометричні паспортні документи. Такі послуги доступні у 22 підрозділах Управління ДМС у Черкаській області, центрі обслуговування громадян «Паспортний сервіс» та ЦНАПах м. Черкаси, м. Умань, м. Сміла, Білозірської та Балаклеївської ОТГ.

Джерело

Previous post За матеріалами СБУ 10 та 15 років за ґратами проведуть бойовики «лнр/днр», які чинили збройний супротив ЗСУ — Новини Черкащіни
Next post Заступник чотирьох голів ОДА нарешті звільнився. Каже, це нормально — Новини Черкащіни

Добавить комментарий