Минулого року в області придбали 41 шкільний автобус

Деталі

 

 

В області продовжують акумулювати зусилля для належної організації підвезення учасників освітнього процесу до шкіл у сільській місцевості.
Про це повідомляють в ОВА.
За словами заступника очільника області Олександра Шамрая, минулоріч за рахунок різних джерел фінансування Черкащині вдалося придбати 41 шкільний автобус. Із них 6 – для учнів із особливими освітніми потребами. Ще 4 одинці транспорту надали партнери із Франції.
«За кількістю придбаних шкільних автобусів наша область в минулому році посіла 3 місце серед інших регіонів України», – наголошує пан Олександр.
Тож нині, уточнює він, в області обліковується 280 шкільних автобусів. Окрім цього, для підвезення учасників освітнього процесу залучено 54 одиниці орендованого автотранспорту.
«Загалом підвезення організовано для 15 680 учнів сільської місцевості. Також забезпечено підвезення до закладів освіти педагогів. Ним користується понад 1800 вчителів», – говорить Олександр Шамрай.
І додає, проте потреба у шкільних автобусах для нашої області становить 57 одиниць.
«Тож роботу не припиняємо і продовжуємо налагоджувати співпрацю із громадами, відповідальним бізнесом, вітчизняними та міжнародними партнерами», – підсумовує Олександр Шамрай.

scroll back to top

Previous post У нашому районі зареєстровано 25634 переселенці
Next post У Всеукраїнській шкільній лізі наші учні провели 600 ігор

Добавить комментарий