22 грудня 2021, 13:47
«Неслухняним діткам Миколай приносить різочку, слухняним — подарунок, а от хитрожопим певне ларьочок», – зауважив в дописі у «Фейсбуці» черкаський нацкорпусівець, активіст, один з ініціаторів транспортної реформи в Черкасах Павло Мосійчук.
«Бо що може бути кращим ніж ларьочок в середмісті?» – зауважує активіст.
Слід наголосити, що зараз ділянка, де знаходиться майбутня зупинка, вкрай далеко від проїзної частини, де, власне, стоять пасажири в очікуванні автобусу. Зупинки після реконструкції площі біля Будинку торгівлі чекають вже давно.
Водночас співввласник Будинку торгівлі, директор мережі черкаських кінотеатрів, екс-депутат Черкаської міськради Костянтин Чернецький зазначив, що зупинка далеко від дороги, тому що міська рада планує розширити дорогу. Зупинка будується з врахуванням цього, — наголосив Чернецький.
Коли всетаки буде зупинка, невідомо… А от черкащани в будь-яку погоду продовжують чекати громадський транспорт під відкритим небом.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Зупинку біля Будинку торгівлі таки почали зводити
Черкаський Будинок торгівлі засяяв по-новому
Черкащани підтримали петицію про облаштування зупинки біля Будинку торгівлі
Через відкриття KFC у Черкасах змінили схему руху та обрізали тротуар
