Міська влада планує безкоштовно роздати у приватні двори контейнери для сміття

Деталі

Міський голова Сергій Ананко розповів на депутатській комісії, що у Смілі планується провести експеримент, який вже зробили у Черкасах та отримали позитивні результати. Там у приватні двори роздали контейнери для сміття під матеріальну відповідальність жителів міста. Якщо контейнер стоїть біля кожного будинку, то людям зручно туди складати сміття і вони не створюють стихійних сміттєзвалищ. І комунальникам також легше цивілізовано збирати сміття, аніж прибирати звалища.
Сергій Ананко розповів, що у Смілі більше 11 тисяч домоволодінь. Один 240-літровий контейнер коштує близько тисячі гривень, тож щоб забезпечити всю Смілу контейнерами треба понад 11 мільйонів гривень. У міста поки що немає таких грошей.
Але депутати Черкаської обласної ради виділяють для Сміли субвенцію, завдяки якій буде закуплено 462 контейнери, які експериментально роздадуть у якомусь районі жителям міста. Орієнтовно, це можуть бути мешканці вулиці Трипільської.
Тож їм безкоштовно нададуть контейнери і вони муситимуть впорядковано збирати сміття, а не розкидати його по всій вулиці.

Previous post «Вікі любить Землю»: світлини Ірдинського болота — у трійці кращих аерознімків — Новини Черкасс
Next post За вчора в області на ковід захворіли 518 людей

Добавить комментарий