Міський голова Черкас пояснив свою заяву про роботу мігрантів у місті — Новини Черкащіни

19 травня 2026, 10:05

Мер Черкас Анатолій Бондаренко в інтерв’ю “Апострофу” пояснив ситуацію з появою іноземних робітників у Черкасах.

За його словами, долучити емігрантів до роботи вирішив приватний підрядник, який виграв тендер на поточний ремонт доріг. Причиною став брак робочої сили.

Майбутні вільнонаймані особи мають прибути до Черкас з Пакистану чи з Індонезії за робочими візами, каже міський голова. Сам підрядник, що займається ремонтними роботами, розмістить робітників у побудованому ним хостелі. Там вони будуть жити й харчуватися за його рахунок.

“Він запевнив, що ці працівники вже мають досвід на таких роботах. Вже найближчими днями, напевне, їх можна буде побачити на дорогах Черкас. Але підкреслюю – це особиста справа підприємця, кого саме наймати робітниками на виконання цих робіт. Міська влада до цього не має ніякого стосунку”.

Черкаський мер зауважив, що на комунальних підприємствах міста мігранти наразі не працюють, хоч і відчувається дефіцит робочих рук.

“Думаю, це всеукраїнська проблема. У нас на комунальних підприємствах усі працівники переважно жінки у віці 60+. Чоловіки, якщо і є, то у межах 70 років і далі. Вакансій, в тому числі на комунальних підприємствах, сьогодні величезна кількість”.

Джерело

Previous post Ветерани інформують про неналежні дії ТЦК — Новини Черкащіни
Next post Конфлікт з ветераном на Чигиринщині: в обласному ТЦК прокоментували ситуацію — Новини Черкащіни

Добавить комментарий