Міст через Сулу, на який витратили 360 млн, відкриють на День автомобіліста

На Черкащині міст через річку Сула, який зєднує Черкаську і Полтавську області, планують відкрити 28 жовтня – на День автомобіліста. Про це повідомила Кременчуцька газета із посиланням на начальника Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік, пише ВІККА.

Чиновник уточнив, що дійсно така дата запланована. Проте Служба автомобільних доріг уже одного разу перенесла відкриття. Тому можуть бути зміни.

Міст через річку Сула біля села Липове був закритий на ремонт у 2021 році. На його реконструкцію витратили 360 млн грн. Він був закритий для проїзду більше 2 років.

Нині в Полтавській області активно ремонтують дороги, які ведуть до цього мосту. Чого не скажеш про Черкаську область, де вся траса від села Жовнино до Золотоніського КП у ямах і вирвах.

Previous post На персональній виставці знаменитого скульптора в столиці «домінують» зображення Шевченка і Шкляра з Черкащини… — Новини Черкащіни
Next post “Ходили б ще так на прощання з Героями”: Бондаренко спокійно відреагував на хейт щодо звання почесного професора ЧДТУ

Добавить комментарий