«Місто буде і з водою, і з каналізацією», — директор водоканалу про підготовку до блекаутів — Новини Черкасс

Про це в коментарі “18000” заявив директор КП Іван Сухарьков.

Нещодавно підприємство отримало генератор потужністю 1000 кВт в межах благодійної допомоги від Governmental Agency for Strategic Reserves (Польща). За потреби, цей агрегат японського виробництва буде використовуватися для забезпечення роботи насосного обладнання на очисній станції. Крім того, на підприємстві наявні пересувні генератори, якими у разі необхідності водоканал може підсобити іншим організаціям.

– Містяни можуть не хвилюватися: місто буде і з водою, і з каналізацією. В разі відключення світла і за допомогою генераторів водоканал буде займатися підкачкою: в деяких районах буде вода 100% (тобто і на верхніх поверхах теж), в окремих – може діставати до 2-3 поверху, адже наразі не всі центральні теплові пункти (які обслуговує водоканал і «тепловики») обладнанні власною генерацією, – каже Сухарьков.

Детальніше про підготовку до зими читайте у великому тексті

Моніторинг ситуації в Черкасах та Україні під час масових ракетних атак. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Previous post У Черкаській області виявили два випадки ботулізму
Next post Понад 50 випадків ботулізму виявили в Україні від початку року. Скільки серед них на Черкащині? — Новини Черкасс

Добавить комментарий