Молоді смілянські артисти влаштували запальний концерт і переспівали популярні українькі гурти

Деталі

 

Смілянам дуже сподобалися виступи молодих виконавців міста Сміла.
— У нас виросли і отримали першу музичну освіту справжні таланти, якими ми пишаємося. Вдячна нашим смілянським працівникам культури, педагогам, наставникам, керівникам гуртків і музикантам, які вміють роздивитися талановитих дітей та заохотити їх займатися творчістю, — сказала начальник відділу культури Ірина Бобошко, яка щиро подякувала всім організаторам та учасникам великого вечірнього концерту, що відбувся на головній сцені міста.
Гарно заспівав вокальний дует у складі Аміни та Софії Носенків (13 років), вони виконали пісні на слова і музику Алли Івашини «Хай день народження» та на слова і музику Олександра Осадчого — «Посміхайтеся». Юна артистка Марія Федченко ( 15 років) — вихованка дитячої школи мистецтв, дипломант міжнародних конкурсів та фестивалів «Зірки Всесвіту», «Світ талантів» заспівала пісню «Палала».
Віталій Кононенко (35 років) – керівник зразкового дитячого колективу «Ерідан» Будинку дитячої та юнацької творчості обрав для виконання пісні із репертуару Олександра Кварти «Струмочок» та «Лише у нас на Україні».
Євгенія Тихомирова (30 років) — солістка гурту «Коляда», майже 20 років на професійній сцені. Вона сама авторка багатьох пісень. Має власне вогняне шоу. Євгенія подарувала публіці хіти із репертуару групи «Хард кіс» — «Хто як не ти» та «Коханці».
Анастасія Мигаль (15) — вихованка дитячої школи мистецтв. Володарка першого місця Міжнародного конкурсу «Зірка фест» в Польші, а також отримала перше місце Всесвітнього марафону – конкурсу «Зірки Всесвіту», стипедіатка премії міського голови. Вона ще краще за оригінал переспівала репертуар рок-гурту «Океан Ельзи», зокрема, пісню «Я так хочу до тебе».
Софія Набок – 16 років, вихованка дитячої школи мистецтв, володарка Супер — гран прі конкурсу «Квітнева фантазія» м. Дніпро -2021, гран прі 2021 Всеукраїнського конкурсу мистецтв «Сяюча зірка», стипендіатка премії міського голови. Вона співала пісню із репертуару групи «Хард кіс» — «Кораблі».
Марина Даниленко (35 років) – солістка міського будинку культури. Виконала хіт із репертуару Наталки Карпи «Долею поцілована».
Артем Головльов (11 років) – вихованець дитячої музичної школи №2. Валерій Зубков «Зустріч» — мелодія із кінофільма «Циган» (електрогітара).
Максим Діденко (18 років) – випускник дитячої школи мистецтв, а нині студент Черкаського музичного училища ім. Гулака Артемовського, переможець міського конкурсу юних талантів «Пролісок – 2019». Він так гарно співав, що смілянські дівчата закохалися у нього і створили його власну фан-зону.
Виступила зірка нещодавнього шоу «Співають всі» Софія Артеменко (13 років) – вона переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів, виконує народні пісні в сучасній обробці. Як завжди, дівчинпа зібрала багато оплесків і вдячності від глядачів.
Чудово виконувала пісні Анна Корнійчук (16 років) – студентка Черкаського музичного училища ім. Гулака Артемовського, переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів.
Сміла має таланти – це факт!

scroll back to top

Previous post У Смілі вперше виступив духовий оркестр «Роксолана» із міста Кременчук. Відео
Next post Синоптики прогнозують невеликі дощі

Добавить комментарий