На Богдана продовжили вирізати всі дерева

Деталі

Сьогодні, 15 вересня, на вулиці Богдана Хмельницького знову загуділи пилки. Вирізали тепер дерева на одній стороні тротуару. Зі своїх вікон за цим знову спостерігали місцеві.

 

«Нешановний пане Ананко! За що так ненавидите смілян і мешканців Богдана Хмельницького, зокрема?
Ви здійснили екологічний злочин, чините екоцид по відношенню до нас прямо зараз,під приводом «покращення» нашого життя. Ми просили його покращувати? Замість дихати чистим, прохолодним повітрям, дивимось на пустелю навколо нас та давимося від пилу та спеки! Ви вже зруйнували екосистему мікрорайону, зруйнували чи не найкращу в місті дорогу, яку зробили задовго до вас. І це ще не кінець, руйнування будуть і далі, після зими.
Зрубали 170 дерев, посадите більше? Якщо вони й виростуть,то не при нашому житті.
Ви собою дуже задоволені?????» — з болем звернулась до міського голови Сміли смілянка Ольга в групі на Фейсбуці «Змінимо Смілу на краще».

 

2023 09 15 dereva1

Сміляни пам’ятають, яка хвиля обурення тоді сколихнула місто, як за день знищили всю алею на Богдана. Тоді міський голова вибачався, що не поінформував громаду про масштаб робіт із реконструкції бульвару. Обіцяв спілкуватись із ініціативною групою із смілян, що вийшли тоді на акцію протесту. Але за цей час жодної зустрічі із представниками громади не було. 
І от вирубка дерев продовжилась далі. «Що ви робите, тварюки?» — написала Сергію Ананку мешканка Богдана Наталія Сєргєєва. Вона тоді була першою, хто «підняв шум», коли почали рубату алею. Не змогла стримати емоції і зараз.

scroll back to top

Previous post Синоптики прогнозують ще тиждень сонячної погоди
Next post «Нашому Батальйону» передали STARLINK

Добавить комментарий