«На Черкащині не місце беззаконню», – Ігор Табурець щодо ситуації довкола агропідприємства на Золотоніщині — Новини Черкас

Правоохоронна система Черкащини відразу належне відреагувала на ситуацію, що трапилась із агропідприємством в Антипівці. Наразі слідчі з’ясовують об’єктивну ситуацію. Розслідування перебуває на особистому контролі очільника області Ігоря Табурця. На цьому він наголосив під час брифінгу в ОВА.

– Я неодноразово наголошував, що в роботі Черкаської обласної військової адміністрації ми велику увагу приділяємо питанням економіки, – відзначив очільник області. – Вони важливі в мирний час, а під час війни – надважливі. Економіка має працювати на нашу перемогу. Черкащина повинна бути безпечною як для її жителів загалом, так і для ведення підприємництва зокрема. На Черкащині не місце беззаконню. Це моя принципова позиція. І спільно із правоохоронними органами ми системно діємо в цьому напрямі. Правоохоронці з’ясують об’єктивну ситуацію, а бізнес продовжить безпечно працювати на Черкащині.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО СИТУАЦІЮ

Вячеслав Гурін, начальник ГУ Нацполіції в Черкаській області: 

– У п’ятницю, 17 березня, о 12:23 на спецлінію 102 надійшло повідомлення від заступника керівника агропідприємства про те, що в селі Антипівка Золотоніського району невідомі в кількості 15 осіб зачинили працівників підприємства в адміністративній будівлі та зупинили його роботу. Вимагали встановлення нового керівника. Особи начебто озброєні автоматами.

Негайно на місце події було направлено два наряди груп реагування патрульної поліції, слідчо-оперативна група в повному складі. Також прибули на місце керівник Золотоніського відділу поліції та його заступник.

Виїздом на місце встановлено, що осіб було не 15, а 12. Вони не мали при собі зброї. Був проведений поверхневий огляд. Також оглянуті автомобілі, на яких прибули зазначені особи. Зброї виявлено не було. Також не зафіксовано порушень громадського порядку. Особи, які прибули, пред’явили документи про те, що призначений інший керівник підприємства і про те, що змінився власник підприємства.

У спілкуванні із представниками підприємства встановлено, що вони заперечують, що будь-хто змінював керівника. Зборів акціонерів щодо зміни власника не відбувалося.

У зв’язку з цим, зареєстроване кримінальне провадження за фактом підроблення документів.  

Остап Сидор, в.о. керівника Черкаської обласної прокуратури: 

– Було зареєстроване кримінальне провадження, оскільки працівники підприємства стверджували, що жодних дій щодо зміни власника підприємства не вчинялося. Після реєстрації кримінального провадження з метою забезпечення збереження майна і унеможливлення подальших реєстраційних дій відчуження/зміни керівників у цей же день було подано клопотання до суду про арешт майнового комплексу, про заборону вчиняти реєстраційні дії щодо розпорядження активами цього підприємства, щодо зміни керівництва та внесення змін в установчі документи.

Судом було задоволено клопотання та винесено відповідну ухвалу.

Також з’ясовано, що в межах кримінального провадження наявні відомості, що в період із 2019 року вчинялася низка реєстраційних і нотаріальних дій (останні вчинялися і на території інших областей), після чого вже реєстраторами на території Черкащини було фактично внесено дані до Державного реєстру щодо зміни керівництва та власника підприємства.

У подальшому слідство буде з’ясовувати всі обставини. Після цього вже буде надано кінцеву оцінку діянням, вчиненим за цим фактом. Слідство триває і буде проведене в максимально стислі терміни. 

 

Більше – дивіться у відео із брифінгу.

Джерело

Previous post У нас немає 100 тисяч втрат серед військових. Це неможливо, — Данілов — Новини Черкасс
Next post Черкаські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті зі спортивного орієнтування — Новини Черкас за сьогодні

Добавить комментарий