На Черкащині арештовано власність громадянина росії

За клопотанням прокурора Черкаської обласної прокуратури  Придніпровським районним судом м. Черкаси арештовано власність громадянина країни-агресора. Інформують у пресслужбі обласної прокуратури.

Так, Черкаською обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України (ч. 3 ст. 110-2 КК України).

Під час досудового розслідування кримінального провадження встановлено, що на території Черкаської області здійснюють господарську діяльність ряд підприємств, власником яких є громадянин російської федерації.

Вказана особа є одноособовим  власником одного підприємства із статутним фондом 16,5 млн грн, яке володіє нерухомим майном розташованим в м. Черкаси, загальною площею 7300 м2.

Зазначене українське підприємство упродовж 2016-2021 років  активно співпрацювало із суб’єктами господарювання на території країни-агресора та здійснювало грошові перекази підприємствам, розташованим на території росії, власником яких є той самий громадянин країни-агресора.

За даними слідства ці російські підприємства виконують замовлення для оборонпрому російської федерації з вироблення зброї, її частин та боєприпасів до неї.

Ухвалою суду накладено арешт на майно, яке належить громадянину РФ. На цей час вирішується питання про передачу арештованого до АРМА.

Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснюється слідчим управлінням ГУНП в Черкаській області за оперативного супроводу УСР в Черкаській області ДСР НП України.

Previous post 4000 паломників-хасидів уже прибули в Умань — Новини Черкащіни
Next post На Черкащині СБУ повідомила про підозру “днрівцю”, який обстрілював українські позиції на сході

Добавить комментарий