На Черкащині через суд вимагають відшкодувати 800 тисяч гривень за забруднення землі

 

Черкаська прокуратура через суд вимагає відшкодувати майже 800 тисяч гривень шкоди, завданої довкіллю внаслідок забруднення земель на території однієї з громад Черкаського району.

Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Як повідомили у прокуратурі, порушення природоохоронного законодавства виявили під час здійснення громадянином господарської діяльності з переробки автомобільних шин. Унаслідок такої діяльності було забруднено частину земельної ділянки.

Згідно з висновком судової інженерно-екологічної експертизи, розмір шкоди, завданої державі через забруднення ґрунтів, становить майже 800 тисяч гривень.

З метою захисту інтересів держави та територіальної громади прокуратура звернулася до суду з позовом про стягнення завданих збитків.

Наразі у справі вже відкрито судове провадження. Розгляд триває.

Джерело

Previous post Майже 8 тисяч одинадцятикласників завершили навчання на Черкащині
Next post У селі на Черкащині виявили сказ у собаки

Добавить комментарий