На Черкащині до бюджету повернули понад 175 тисяч гривень через завищені ціни на електроенергію

 

На Уманщині забезпечено повернення до місцевого бюджету понад 175 тисяч гривень, які були надмірно сплачені за постачання електроенергії для закладів освіти.
Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Йдеться про випадок завищення вартості електроенергії через укладення додаткових угод із порушенням законодавства. Це призвело до зайвих витрат бюджетних коштів.

Рішенням суду у березні 2026 року було задоволено позов прокуратури: додаткові угоди визнано недійсними, а з підприємства постановлено стягнути безпідставно отримані кошти.

У квітні 2026 року рішення суду було повністю виконано — суб’єкт господарювання добровільно перерахував кошти до бюджету.

Джерело

Previous post Оливер Гласнер: «Манчестер Сити» был слишком силен для нас» (14 мая 2026 г.) — Новости футбола
Next post У Смілі зафіксували три влучання ворожих БпЛА

Добавить комментарий