На Черкащині іноземку притягнули до відповідальності за перевищення терміну перебування — Новини Черкащіни

10 травня 2026, 19:03

Громадянка Держави Ізраїль перевищила дозволений термін перебування в Україні. Міграційники зобов’язали протягом місяця самостійно залишити Україну.

18-річну громадянку Ізраїлю виявили працівники Уманського відділу Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС. Під час перевірки з’ясувалося, що дівчина прибула в Україну ще в грудні 2025 року. З урахуванням попередніх візитів, вона перевищила дозволений термін перебування (90 днів упродовж 180) на 61 день.

За порушення міграційного законодавства іноземку притягнули до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 203 КУпАП. Окрім сплати штрафу, міграційники прийняли рішення про її примусове повернення до країни походження. Дівчина зобов’язана самостійно залишити територію України протягом місяця.

Цікаво, що повноліття дівчина досягла лише місяць тому. Саме з 18 років настає адміністративна відповідальність за порушення правил перебування іноземців в Україні, інформують у міграційній службі Кіровоградщини та Черкащини.

Джерело

Previous post Квіти тим, хто чекає: у Черкасах матерям зниклих безвісти та тих, хто в полоні, влаштували сюрприз — Новини Черкащіни
Next post У Чорнобаї інспектори провели на заводі консультування з безпеки праці — Новини Черкащіни

Добавить комментарий