На Черкащині жінка обікрала чоловіка, який стояв на зупинці

Подія сталася 5 листопада близько 10:00 години в місті Городище Черкаського району. За словами потерпілого на зупинці громадського транспорту до нього підійшла жінка, розпочала розмову, а потім вихопила з його нагрудної кишені 1000 гривень однією купюрою та втекла у невідомому напрямку. Про це розповіли в поліції області.

Працівники кримінальної поліції та кримінального аналізу провели необхідні заходи й оперативно встановили правопорушницю. 44-річну місцеву мешканку слідчі затримали у процесуальному порядку, відповідно до ст. 208 КПК України.

За процесуального керівництва Городищенського відділу Смілянської окружної прокуратури фігурантці вже повідомлено про підозру у вчиненні грабежу в умовах воєнного стану, за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України. Нині вирішується питання щодо обрання їй запобіжного заходу. За скоєне жінці загрожує до 10 років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.

Previous post На 6,5 млрд грн більше, ніж торік: платники Черкащини сплатили майже 31 млрд грн податків — Новини Черкащіни
Next post В Черкасах притягнули до відповідальності водія, який їздив по тротуару

Добавить комментарий