На Черкащині правоохоронці повідомили про підозру колишньому начальнику відділу лісового господарства за фактом службової недбалості.
Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.
Упродовж лютого–травня 2024 року посадовець проводив відведення лісової ділянки в Черкаському районі для суцільної санітарної рубки. Під час визначення меж території він допустив порушення та частково переніс їх на суміжну ділянку.
У результаті площа рубки була незаконно збільшена на 0,3 гектара. Це призвело до безпідставного відведення під вирубку 81 дерева різних порід, серед яких сосна, дуб, граб, береза та клен. За даними правоохоронців, дозвільні документи на вирубку цих дерев не видавалися.
За попередніми підрахунками, завдані державі збитки перевищують 832 тисячі гривень. Наразі триває досудове розслідування.
