На Черкащині незаконно вирубали понад півтори тисячі дерев — Новини Черкащіни


26 листопада 2021, 07:05

Працівники Державної екологічної інспекції Центрального округу спільно з представниками УСБУ в Черкаській області в адміністративних межах Кам’янської ОТГ виявили факт незаконної порубки 1650 дерев.

Про це повідомив керівник Держекоінспекції центрального округу Дмитро Чайка.

За його словами, розмір завданої державі шкоди становив майже 3 млн. грн, а за даним фактом вже відкрито кримінальне провадження.

Як повідомив у коментарі «Про все» начальник управління Державного екологічного нагляду в Черкаській області Олександр Позняков, порушення полягає в тому, що дерева вирубали без відповідної експертизи та дозволу на це.

— Дерева були розташовані за межами населеного пункту. А на їх вирубку отримали ордер, який дозволяє вирубувати дерева саме в населених пунктах. Аби все було законно, необхідно було видати лісорубний квиток. Для цього варто було залучити спеціальну організацію, яка проводить обстеження території та дає дозвіл на вирубку дерев, — додає Олександр Позняков

За його словами, посадова особа у Кам’янській ОТГ на свій розсуд видала невідповідний документ і тепер відповідатиме перед законом. Також він повідомив, що на тій ділянці росли дерева твердих порід: переважно клени та акація.

У пресслужбі ГУНП в Черкаській області журналістам «Про все» повідомили, що кам’янські слідчі відкрили провадження за ст.246 ККУ (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу), а саму справу супроводжує СБУ.

Джерело

Previous post Юна черкащанка, яка вже поборола рак, знову потребує допомоги небайдужих | Новини Умані
Next post Корсунь-шевченківські лісівники оновлюють автотракторну техніку — Новини Черкащіни

Добавить комментарий