На Черкащині під час руху зайнявся електропотяг: евакуйовано 40 пасажирів

Сьогодні,12 травня, поблизу села Косарі Черкаського району під час руху сталося загорання вагонів електропотяга.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС у Черкаській області.

Ще до прибуття рятувальників було евакуйовано 40 пасажирів, а також розпочато гасіння пожежі первинними засобами.

Пожежу повністю ліквідовано на площі 180 квадратних метрів. Вогнеборцям вдалося запобігти подальшому поширенню полум’я. До гасіння залучали пожежний потяг і місцеву добровільну пожежну команду.

Постраждалих немає. Причини займання встановлюються.

Джерело

Previous post На Черкащині уточнили наслідки ворожих атак: пошкоджені будинки та інфраструктура
Next post Обіцяв зняти з розшуку: на Черкащині судитимуть експравоохоронця за хабар у 5000 доларів

Добавить комментарий