На Черкащині правоохоронці отримали нові службові автомобілі — Новини Черкащіни


10 лютого 2022, 22:03

Начальник Головного управління Національної поліції в Черкаській області Михайло Куратченко вручив ключі від шести нових автомобілів районним управлінням та відділам поліції. Також службовим авто забезпечили управління логістики та матеріально-технічного забезпечення.

Про це повідомляє пресслужба поліції Черкаської області.

В урочистих заходах, 9 лютого, в обласному Главку взяли участь керівники Черкаського, Уманського, Звенигородського, Золотоніського районних управлінь та відділів, а також заступник начальника Сергій Коваленко та начальник управління кадрового забезпечення Іван Давиденко.

«Я хотів би звернути увагу, що збоку керівництва Національної поліції України та керівництва ГУНП в Черкаській області здійснюються всі можливі заходи для покращення нашої служби, та створення безпечного середовища на території області. Сьогодні ми передаємо до територіальних підрозділів нові службові автомобілі. Я хотів би, щоб ви належним чином використовували їх для ефективної роботи»,- зазначив Михайло Куратченко.

Новий автотранспорт дозволить поліцейським бути мобільними й оперативно реагувати на повідомлення від громадян.

Джерело

Previous post Завесніло: черкащан попереджають про танення криги на водоймах | Новини Умані
Next post У Золотоноші проводять навчання для поліцейських капеланів (відео) — Новини Черкащіни

Добавить комментарий